.

.

New
Националната WPS-108-GRC Топката Имајќи

Националната WPS-108-GRC Топката Имајќи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Напредни термичка обработка процесот за сила.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведени со користење премија одделение челик за траен перформанси и продолжен имајќи живот.СИГУРЕН ПЕРФОРМАНСИ Елемент големина и количина се конструиран да ги исполни или надмине оптоварување на OE лежишта.СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Индустрија-водечки покриеност за домашните и увозните апликации.РИГОРОЗНИ ТЕСТИРАЊЕ Сеопфатно тестирање во текот на дизајн и развој на процеси од страна на Националните инженери за квалитет може да смета.Премиум материјали и прецизни производство обезбедува во согласност сигурност.Премиум челик оценки за издржливост и перформанси.Премиум лого дизајн натпревари ОЕМ спецификации.Моторот.ABS систем.Суспензија систем.Driveshaft.Вратило.Тркала.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат OE квалитет, премиум квалитет на лежишта од Националните® се произведени со строго стандарди за да овозможи траен перформанси и продолжен имајќи живот.Премиум квалитет на лежишта од Националните се произведени со строго стандарди за да овозможи траен перформанси и продолжен имајќи живот.Склони да се носат и солза, лежишта може да се истроши со текот на времето.Кога ќе треба да се замени со лого на вашето возило, изберете Национален.Се користи за да се намали триењето и поддршка товари, лежишта се клучни за непречено функционирање на вашето возило.Лагери може да се најде на многу различни делови на вашиот автомобил, како што се : .Engine ABS system Suspension system Driveshaft Crankshaft Wheels.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди