.

.

New
Mssoomm 20mm EGW20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 2 парчиња EGW20-102.36 инчен / 2600mm +4Pcs EGW20 - CA Превоз Лизгачот Блок (Ниска Собранието и Прирабница Лизгачот) за 3D Пе?

Mssoomm 20mm EGW20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 2 парчиња EGW20-102.36 инчен / 2600mm +4Pcs EGW20 -

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

2 парчиња линеарна шини EGW20 20mm должина : 102.36 инчен / 2600mm, 4 Pcs EGW20-CA лизгачот за превоз блокови (Ниска Собранието и Прирабница Лизгачот).Долниот собранието висина и пократка должина направи EGW серија повеќе погоден за висок-брзина, машини и апликации кои просторот е ограничен.Силна свиткување отпор, difficultly деформирани и извртени, обезбедување прецизни линеарно движење, имаат висока точност на траекторија.Иновативни лизгачот технологија, мазна, ниско ниво на триење, со голема брзина и нечујно функционирање.Можат да го издржат товарот во сите правци, со четири-насока еднакво оптоварување карактеристики и само-порамнувања да ги апсорбира инсталација-грешка.Со блок гости, како додатоци за да се поправи блок, како што е слика 7 емисии, секоја престане со рачка за EGW20 е $4.50. Ако ви е потребна пластична капа за да се избегне прашина, ни каже.Имаме целосна серија на плоштадот линеарна железнички : БУРГАС-CA, HGW-CA, БУРГАС-ХА, HGW-ХА, EGW-CA, EGW-CA и така натаму, со 15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 45mm, 55мм и 65mm да се избере, ве молиме да ни даде Порака.ПРИМЕНА : Широко се користи во phlx производство на опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.Спецификации : Бренд : Mssoomm Model : EGW20 20mm width This објектот вклучува : 2 парчиња EGW20 Плоштадот Линеарна Шини Guideway, Должина 102.36 инчен / 2600mm4 Pcs EGW20 CA Превоз Лизгачки Водич Блок ( Ниска Собранието и Прирабница Лизгачот )Олово Време : Ако овој предмет не е FBA, да доведе време е 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролет Festival Customizable Обработка и Техничка Поддршка : 1. Ние може да обезбеди било колку што сакате и ве молиме да ги споделите со нас она што должини се погодни за вас.2. Ако ви треба крајот обработка според вашите цртежи, ве молиме да ни кажете пред цел.3. Како професионален продавачот, ние може да обезбеди целосни информации за производи.(Содржи CAD цртежи и 3 D моделирање датотеки)ве Молиме контактирајте со нас. 4. Сите производи се обезбедени живот техничка поддршка.Одржување : Овој производ е мазен и лесен за одржување.Клиентите може да ги користат # 46 маст за одржување на неговите перформанси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди