.

.

New
MTYLX Датотека Кабинетот/Багажник,Desktop File Кутија Pp Датотека Divider Чување на документи Биро Материјали за Складирање Менаџер Синозелена Бела,В

MTYLX Датотека Кабинетот/Багажник,Desktop File Кутија Pp Датотека Divider Чување на документи Биро Материјали за Складирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

◆□▶♢♦[Купи со Доверба] : Овој Пакет ги Содржи Сите Компоненти Потребни за Инсталација.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Послужи во Рок од 24 Часа. ◆□▶♢♦[Важат За]:Фиока Датотека Кабинет, Идеален за Лична Употреба, Ограничен Простор, Заврши Висока Страна Фиоки, Погоден за Писмо, Големина, Виси Папки. ◆□▶♢♦[Фиока Beveled Работ Дизајн] : Вие Не ќе Треба да се Соберат на Справи, Површината Изгледа Многу Јасно.Компактен и Погоден за Повеќето Контра Простори, Не се Лизга Гумени База Гарантира Дека Тоа Не се Движи Лесно и Штити Вашата Маса од Гребнатини и Носат. ◆□▶♢♦[Description] : Ако Масата во Вашиот Дом или Канцеларија Изгледа Хаотичен, Ова Фиока за Статистика Кабинет Ќе Ви Помогне да се Поедностави Вашиот работен ден. ◆□▶♢♦[Време на испорака] : Ние Обично Брод во Рок од 1-3 Дена, Времето за Испорака е 7-25 Работни Дена. ◆□▶♢♦Добредојдовте во Мојата Продавница, Различни Датотека Кабинети/Shelfs Се Достапни за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Канцелариски Материјали, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!Материјал : Пп★○◇▶♢Големина : Вертикална : 20*23.8*33.3 (Cm) пресек : 33.3*20*23.8 (Cm) Голем Капацитет★○◇▶♢Приказ и зачувување на Вашите Датотеки за Лесно Управување со Вашите Датотеки.★○◇▶♢Име на производ : Датотека Носителот, Списание Носителот★○◇▶♢Бои : Цијан Бела★○◇▶♢Материјал Тип : Pp★○◇▶♢Големина : Вертикална : 20*23.8*33.3 (Cm) пресек : 33.3*20*23.8 (Cm)★○◇▶♢Забелешка : Производот е Мерени Рачно, Но со Некои Ситни Грешки.Ве молиме Погледнете го Вистинската Големина, Овој Производ Само Продава Датотека на Сопствениците.★○◇▶♢Поради Снимање Агол, Временски и Други Причини, Производот Слика и Вистинскиот Објект Ќе Има Мала Грешка, Што е Нормална и Вистинскиот Објект Ќе Преовладува.★○◇▶♢Answer : ___________________________ Note : ★○◇▶♢1. Поради Бојата на Калибрација на Секој Екран, Боите Може да се Разликува Малку.★○◇▶♢2. Ве молиме Овозможи Мерење на Отстапување се Должи на Рачно Мерење.★○◇▶♢3.Само Датотека Кабинети/Shelfs Се Продаваат, Други Предмети за Игра Декоративни Улога.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди