.

.

New
Аудио Видео Конвертор,KVM Switch Plug and Play Поддршка 4K Аудио Видео Конвертор со USB Напојување СУМ‑KVM201‑YT

Аудио Видео Конвертор,KVM Switch Plug and Play Поддршка 4K Аудио Видео Конвертор со USB Напојување СУМ‑KVM201‑YT

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Споделување на набљудувачите може да забрзува за статистика ефикасност, која е многу лесен за употреба.Сет од тастатура и глушец екран може лесно да се контролираат домаќин, префрлете се слободно и изберете слободно. 4 K HD квалитет на слика ја прави појасна слика за квалитетот и чиста боја без дисторзија.Нема потреба да се вози, plug and play, и користете чиста хардвер технологија за декодирање, кое лесно и брзо да ги користите.Со едноставни и компактен, стилски изглед не зафаќа простор, и таписерии мат финиш дизајн не е груба.Спецификација : Предмет Тип : KVM Switch High Definition Multimedia Interface Верзија : High Definition Multimedia Interface 1.4, HDCP1.4 Резолуција : 3840 x 2160 Отпорност : 100Ω Поддршка Линија Должина : Помалку од Прибл. 5 метри / 16.4 ft USB Интерфејс Верзија : USB2.0 Напојување на Владата : USB Напојување Потрошувачка на Енергија : 2 W Пакет Листа : 1 x KVM Switch 2 x Кабел за Податоци 1 x Моќ Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди