.

.

New
Силиконски Спа Перница, Браун Салон За Убавина Силикони Спа Перница,Браун Мека Масажа Шалче Лице Опуштите За Професионална Масажа Опрема Перница Подлога

Силиконски Спа Перница, Браун Салон За Убавина Силикони Спа Перница,Браун Мека Масажа Шалче Лице Опуштите За Професионална

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пеперутка‑облик дупка дизајн не само што не е убава, но, исто така, во голема мера го подобрува масажа искуство за корисниците.Удобно и мека, може да биде укината по волја, не е лесно да се скрши, долгата употреба на времето.По затегнувачка тест, тоа има силна носивоста, добра еластичност и сјај текстура.Кожата се чувствува мека и текстура е деликатна, давајќи ви удобно искуство.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Функција : 1. Кожата се чувствува мека и текстура е деликатна, давајќи ви удобно искуство 2. По затегнувачка тест, тоа има силна носивоста, добра еластичност и сјај текстура. 3. Удобно и мека, може да биде укината по волја, не е лесно да се скрши, долго се искористи времето 4. Пеперутка‑облик дупка дизајн не само што не е убава, но, исто така, во голема мера го подобрува масажа искуство за корисниците. 5. Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Силикони Спа Перница Производ во Боја : Кафена Материјал : СТП + Силикони Тежина : Околу. 670 g / 23.6 оз поле на Примена : Убавина, масажа, здрава зачувување на Производот Предности : парична Казна рака чувствуваат, добра еластичност, мека и удобна, лесна за чистење на Препораките за Употреба : Кога се прави назад и тело здрав клубови, клиенти легнете на убавината кревет и користат убавина перница наместо убавина крпи.Пакет Листа : 1 x Силикони Спа Перница.

Останатите карактеристики

Item Type:
Silicone Spa Pillow
Product Color:
Brown
Material:
PU + Silicone
Weight:
Approx. 670 g / 23.6 oz
Scope of Application:
Beauty, massage, healthy preservation
Product Advantages:
Fine hand feel, good elasticity, soft and comfortable, easy to clean
Recommendations for Use:
When doing back and body healthy clubs, customers lie down on the beauty bed and use a beauty pillow instead of beauty towels.
Package List:
1 x Silicone Spa Pillow :
Обновено

Слични понуди