.

.

New
Tetra Шепот Био-Торба Филтер Касети за Аквариуми - Подготвен е да употребува

Tetra Шепот Био-Торба Филтер Касети за Аквариуми - Подготвен е да употребува

DEN 1454.40

Тековен
Во продавницата

Во склопот Составуваат и Подготвени за Употреба.Три филтри во еден за почиста вода и поздрав риба.Како unassembled, на-Пакети се колор-кодирани, што го прави полесно од кога и да се сетам која големина да го купите.Во склопот Составуваат и Подготвени за Употреба.Три филтри во еден за почиста вода и поздрав риба.Како unassembled, на-Пакети се колор-кодирани, што го прави полесно од кога и да се сетам која големина да го купите.Ве молиме да ги прочитате сите етикета информации за достава.За врвна удобност, изберете собрани Шепот био-торба за касети.Одржување на чиста и јасна аквариум може да биде застрашувачка.Тоа е зошто Tetra(R) бренд создаден Останат Чисти филтерот технологијата за полесно одржување и поздрав риба.Факултетот за дизајн ви дава Остане Чист таблет со текот на времето ослободување дизајн, оставајќи го ви со здрава вода и чистење стакло.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди