.

.

New
Декоративна Лента Maserfaliw 2 парчиња кои Сакаат Дрво DIY Хартија, Лепило Налепница Декоративни Washi Лента Канцелариски - Сребро, Потребно Дома, на Патување, Канцеларија, З

Декоративна Лента Maserfaliw 2 парчиња кои Сакаат Дрво DIY Хартија, Лепило Налепница Декоративни Washi Лента Канцелариски

DEN 40.56

Тековен
Во продавницата

Кој убава кои сакаат дрво шема.Совршен подарок за DIY љубовници.Се користи за декорирање на вашиот сакан дневник, лаптоп и личен простор.Тоа е мека, количка по волја, трајни, и достапни во мазна, рамна површина.На цик-цак површината можат да бидат користени.Можете да ја одберете посакуваната должина.Таа има силна practicability, ја штити површината на пејст објект, и има ефект на декорација, на луѓето и им даваат визуелно уживање, но се обрне внимание на чистење на предметите пред да се вметнат pasting.Спецификации : Кој убава кои сакаат дрво шема.Совршен подарок за DIY љубовници.Се користи за декорирање на вашиот сакан дневник, лаптоп и личен простор.Тип : Декоративна Лента Количина : 2 Парчиња Материјал : Washi Хартија Карактеристики : кои Сакаат Дрво Шема, Лепило, DIY Алатка Големина : 1.5 х 500cm/0.59" x 196.85" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 x Декоративни Ленти (Други Додатоци Не се Вклучуваат).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди