.

.

New
Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-3/4-10 x 5 - Количина 1000

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-3/4-10 x 5 - Количина 1000

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Исто така познат како Рамо Навртки или Stripper Завртки.Рамо завртки имаат unthreaded рамо дека е поголем во дијаметар од гајтанот.Рамо завртки има три главни компоненти : главата, рамењата, и конец.Апликацијата користи : удар и умираат, пластични вбризгување на калапи, итн. 304 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1"-3/4-10 x 5 - Количина 1000.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди