.

.

New
Calvas Далечински Управувач За Пионер VSX-5231 VSX-1023-К VSX-55TXI VSX-45TX AV Приемник

Calvas Далечински Управувач За Пионер VSX-5231 VSX-1023-К VSX-55TXI VSX-45TX AV Приемник

DEN 860.64

Тековен
Во продавницата

Ова е со Висок Квалитет Далечински Управувач За Пионер remotes Контролер.Состојба : НОВА !Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!.Компатибилен со : Пионер VSX-5231 VSX-1023-К VSX-55 TXI VSX-45 TX AV Приемник. 2 Месеци Гаранција.Пакет.Опис : Ова е со Висок Квалитет Далечински Управувач За Пионер remotes Controller Condition : НОВО !Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Компатибилен со : Пионер VSX-5231 VSX-1023-К VSX-55 TXI VSX-45 TX AV Receiver2 Месеци Warranty Package Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)Објектот специфики : Употреба : Аудио / Видео Players Wireless комуникација : IRModel број : AXD7534 Package : Yes Channel : 2 Frequency : 433 MHz Support стан : Нема.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди