.

.

New
Една Мечка Цвет Перење Кошница Гроздобер Падне Јавор Лисја Количка за Големи Перење Забавува Кофа со Рачки Расклопна бебе соба за Складирање Корпа за Детска Облек?

Една Мечка Цвет Перење Кошница Гроздобер Падне Јавор Лисја Количка за Големи Перење Забавува Кофа со Рачки Расклопна бебе

DEN 407.52

Тековен
Во продавницата

Ве молиме да не ја користите машината за чистење.Совршен Подарок : практичен креативен подарок за мајка, сопруга, девојка, маж, дечко, колега, пријател или себе си за Божиќ, Велигден, Денот на Мајката или други празници, кои го прават секојдневно задача на перење алишта повеќе bearable.Материјал : Направен од Оксфорд ткаенина (полиестер влакна) со две удобно рачки за лесно движење, може да се свитка тоа кога не се користат, лесно да се носат, да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашата куќа уреден во сите времиња.Материјал : Направен од Оксфорд ткаенина (полиестер влакна) со две удобно рачки за лесно движење, може да се свитка тоа кога не се користат, лесно да се носат, да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашата куќа уреден во сите времиња.Совршен Подарок : практичен креативен подарок за мајка, сопруга, девојка, маж, дечко, колега, пријател или себе си за Божиќ, Велигден, Денот на Мајката или други празници, кои го прават секојдневно задача на перење алишта повеќе bearable.Оваа перење попречува има широк спектар на апликации и голем капацитет.6"(L)x 11"(W)x 22.Примена : Користење на перење кошница/ расадник кутии може да ви помогне да се направи вашиот дом и други места уредни и чисти, и да се спречи неуредна играчки, валкана облека, книги, итн.И тој може да помогне да се класифицираат чување на вашите работи, особено погоден за луѓето кои често ги губат работите.Перење Совет : Кога сакате да се исчисти Една Мечка виткање перење забавува, само избришете ја со влажна крпа или да се мие со рака.Забелешка Ве Молиме 1.Една Мечка Перење Попречува Детали за Производот Состојба : 100% Сосема Нов Големина : 12.од уништува убавината на вашиот дом.Поради прирачник мерка, тоа им овозможува на 1-2 CM несовпаѓање.И тој може да помогне да се класифицираат чување на вашите работи, особено погоден за луѓето кои често ги губат работите.За Една Мечка Единствен е Една наша Носат бренд немилосрдна потрагата, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни.Оваа перење кошница има широк спектар на апликации и голем капацитет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди