.

.

New
Pawfly 25 Метри Црна Авиокомпанија Цевки Стандард Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци Сет со Вшмукување Чаши Конектори и Проверете Вентили

Pawfly 25 Метри Црна Авиокомпанија Цевки Стандард Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци Сет со Вшмукување Чаши Конектори и Проверете

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

Сите во Еден Пакет : Не Грижете се за Mismatching - Заврши стандарден сет на 25 метри авиокомпанија цевки, вшмукување чаши, проверете вентили и конектори за повеќето воздушна пумпа брендови. 25 ft.Авиокомпанијата Цевки : Посакуваната должина за повеќето риби резервоарот.Стандардот 3/16 инчен ID црна ПВЦ авиокомпанија цевки е флексибилен, трајни, сјајни и kink-отпорни. 8 Вшмукување Чаши : Мека црна пластика носители одговара стандард 3/16" ID црево и може да се држиме цврсто за непреченото риба резервоарот.Секој морон доаѓа со еден клип за прилагодување цевки. 8 Конектори : Вклучуваат директно 2, L-форма, Y-форма и Т-форма конектори, соодветно, што ќе ви овозможи да се поврзете две или повеќе 3/16" ID црева за да креирате еден или повеќе места. 2 Проверете Вентили : 2 стандард црвено проверете вентили за да може ефективно да се спречи вода од назад исцрпувања за време на моќ прекинување.Основните и комплетен прибор сет вклучува 25 ft.црна авиокомпанија цевки, 8 вшмукување чаши, 8 конектори на 4 форми и 2 проверете вентили, сите што одговараат на повеќето воздушна пумпа брендови и помогне во изградбата на основните аерација прилагодување во вашиот аквариуми.Додатоци поставите темелно ги отстранува вашата грижите за mismatching вашиот воздушна пумпа и ослободува од себе во потрага за нив еден по еден меѓу огромното блескави брендови, намалување на многу неволји и заштеда на вашето време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди