.

.

New
ACDelco ГМ Оригинална Опрема FC162 моторното Масло Додатен Капа

ACDelco ГМ Оригинална Опрема FC162 моторното Масло Додатен Капа

DEN 221.04

Тековен
Во продавницата

печат и помогнат на нафта од протекување надвор од вашиот мотор масло додатен отворање.професионални, премија резервни замена.обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од acdelco.произведени за да се исполнат очекувањата за фит форма и функција.Одговара тип : Возило се Специфични.На ACDelco Професионални, премија резервни моторното Масло Додатен Капа е навој или четврт-претвори капа дека печати на нафта додатен отворање на вашето возило е моторот, и е високо квалитетна замена за многу возила на патот денес.Тоа има гумени запечатување прстен што ги држи на моторното масло и crankcase vapors во, додека одржување на водата и нечистотијата надвор.Оваа премија резервни замена на моторното масло додатен капа е изработена за да се исполнат вашите очекувања за фит форма и функција.ACDelco Професионални, премија резервни Термостати и Капи ви нудиме идеална замена за вашиот носи ГМ Оригинална Опрема дел.Конструиран да работи со вашиот автомобил, камион, или SUV, ACDelco има термостат или капа за буквално секој ГМ возило на патот денес.ACDelco Професионални, премија резервни Термостати и Капи ви даде нашите легендарниот квалитетот на конкурентна цена.Нашиот најголем заеднички Делови Гаранција нуди покриеност на поголемиот дел од нашите Вистински генетски модифицираните Делови и ACDelco услуга замена на делови.Сила на делови купи 1 април 2018, а подоцна оригиналните мало набавувачот.Контактирајте со продавачот за ограничена гаранција дел детали, квалификации, и можно труд покриеност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди