.

.

New
Chunling Електронски Термометар Hygrometer Следи Затворен Мала Соба Термометар Мерач за Дома Соба

Chunling Електронски Термометар Hygrometer Следи Затворен Мала Соба Термометар Мерач за Дома Соба

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Независен приказ на температура и влажност, лесно може да се прочитаат, температурата и влажноста на воздухот се комбинираат во една, може да се измери температурата и влажноста на воздухот во собата во исто време, едноставен и лесен.Ѕид/desktop двојна цел, умно дизајнирани и ставени на волја.На сензорот дупки околу задниот овозможуваат воздухот да се јавите во внатрешноста пошироко, сензор сензор е повеќе чувствителни, и податоците е повеќе точни.Обезбедува соодветна влажност, одлична за следење на семејството условите за живот и здравје преку спречување на настинка, сува кожа, астма, алергија итн.Калибрирање на сензорот за секоја просторија или околина на вашиот дом или канцеларија за најмногу точни податоци. 1. Независен приказ на температура и влажност, лесно може да се прочитаат, температурата и влажноста на воздухот се комбинираат во една, може да се измери температурата и влажноста на воздухот во собата во исто време, едноставен и лесен.2. Ѕид/desktop двојна цел, умно дизајнирани и ставени на волја.3. На сензорот дупки околу задниот овозможуваат воздухот да се јавите во внатрешноста пошироко, сензор сензор е повеќе чувствителни, и податоците е повеќе точни.4. Обезбедува соодветна влажност, одлична за следење familys условите за живот и здравје преку спречување на настинка, сува кожа, астма, алергија итн.5. Калибрирање на сензорот за секоја просторија или околина на вашиот дом или канцеларија за најмногу точни податоци.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 4.3*1.3*4.3 cm Battery : Копчето Батеријата (Вклучени)Вклучуваат : 1 buc x Електронски Термометар Hygrometer.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди