.

.

New
Geriop Име Картичка Клипови, Повеќенаменски Практични Табела Број на Носителот на Фирмата Стабилна за Партија за Свадба

Geriop Име Картичка Клипови, Повеќенаменски Практични Табела Број на Носителот на Фирмата Стабилна за Партија за Свадба

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Со стабилна густа и цврста база на оваа карта носителот, стабилноста на ова име картичка клипови е загарантирана.Electroplating процес обезбедува светла боја, кој е издржлив и не е лесно да ' рѓа, подобро изложба на вашите картички или фотографии.Направени на квалитетот железо материјал, кој не е лесно да се пробие и да се деформира, носителот може да се сфати картички и хартија цврсто.Лесно појавување, елегантен и убав дизајн, круг во облик на носителот и здрав база се вклопува во било декорација.Погодна како свадба место карта сопствениците, партиските табела број држачот за маса menu (мени) носителот, насловна фотографија стои, канцеларија за кодови клипови, итн.Функција : 1. Направени на квалитетот железо материјал, кој не е лесно да се пробие и да се деформира, носителот може да се сфати картички и хартија цврсто.2. Лесно појавување, елегантен и убав дизајн, круг во облик на носителот и здрав база се вклопува во било декорација.3. Погодна како свадба место карта сопствениците, партиските табела број држачот за маса menu (мени) носителот, насловна фотографија стои, канцеларија за кодови клипови, итн.4. Electroplating процес обезбедува светла боја, кој е издржлив и не е лесно да ' рѓа, подобро изложба на вашите картички или фотографии.5. Со стабилна густа и цврста база на оваа карта носителот, стабилноста на ова име картичка клипови е загарантирана.Спецификација : Предмет Тип : Табела Број Holder Material : Iron Function : Може да Клип Фотографии, Белешки, Документи, Визит-Карта Сопствениците; Погоден за Свадба Подароци, Канцеларии, Годишнина Партии, Дома Decorations Process : Electroplating Пакет Листа : 1 x Table Број Држачот.

Останатите карактеристики

Item Type:
Table Number Holder
Material:
Iron
Function:
Can Clip Photos, Notes, Papers, Business Card Holders; Suitable for Wedding Gifts, Offices, Anniversary Parties, Home Decorations
Process:
Electroplating
Package List:
1 xTable Number Holder :
Обновено

Слични понуди