.

.

New
Стигнале во Пастелни Гел за Пенкала со Мастило, Шатл член 11 Пакет Црно Мастило Пенкала, Симпатична Пенкала 0.5 mm Ред Точка за Пишување Journaling запишува на Училиште Office H

Стигнале во Пастелни Гел за Пенкала со Мастило, Шатл член 11 Пакет Црно Мастило Пенкала, Симпатична Пенкала 0.5 mm Ред

DEN 2191.20

Тековен
Во продавницата

11 УНИКАТЕН ПАСТЕЛНИ БУРИЊА : 11 различни пастелни буриња ќе ви даде повеќе да се забавуваат во секојдневниот живот и да се чувствувате опуштено.Овие гел за пенкала со мастило се погодни за на училиште, канцеларија и дома.Идеален за пишување, journaling, имајте на ум-земање, основните, скицирање и повеќе.ЦРНО МАСТИЛО : Шатл член 11 пакет 0.5 mm стигнале во пастелни гел пенкала се сите со црно мастило.Оние пенкала се киселина-бесплатно, не-токсични и се во согласност со ASTM-D4236, кој ќе ги задоволи вашите барања на дневни пишување, означување и потпишување.Совршен избор за вашата секојдневна употреба.МАЗНА ПИШУВАЊЕ & БРЗО СУШЕЊЕ : оптимизиран парична казна точка со премиум мастило обезбедува прескокнете-слободен глајд модели на сите времиња.Висок квалитет на мастило суши брзо, па нема да има smearing или smudging за време на пишувањето.ПРЕМИУМ ДИЗАЈН : Трајни клип го прави погодно да се носат со.Стигнале дизајн ќе биде лесно за вас да ги користите.И секое пенкало е запечатен со восок за да се спречи мастило од сушење.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Вашето задоволство е наш врвен приоритет, ве молиме да бидат сигурни за купување на нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди