.

.

New
Потоне Одбивни, Канти за Отпадоци QCB-СУМ Тивка Јака 3 3/8 Потоне Одбивни , Отстранлив поздравниот guard ѓубре затка, Замена за потоне одбивни, 2-Pack, Црна.

Потоне Одбивни, Канти за Отпадоци QCB-СУМ Тивка Јака 3 3/8 Потоне Одбивни , Отстранлив поздравниот guard ѓубре затка, Замена

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

【ПРОИЗВОД ЕФЕКТ】:Ѓубре Располагање QCB-СУМ Тивка Јака Потоне Одбивни, 3 3/8" дијаметар поздравниот чувари, молчи деколте потоне одбивни помага во намалување на процесор бучава, го спречува храна и вода од јавните нагоре, и се монтажни, безбедно да се чисти во машина за миење садови, може да биде лесно да се чисти со вода.ПРОИЗВОД КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Тоа е специјално дизајнирана да биде совршено компатибилни со Еволуцијата серија отпад одлагач.Не е применливо да Јазовец серија. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】:Ѓубре Располагање Замена рамки за Еволуцијата процесор со Користење на високо-квалитетни гума, има добри масло отпор, го намалува одлагач на бучава, со голема отпорност на триење, и добра отпорност на топлина. 【ПАКЕТ СОДРЖИ】:пакетот вклучува Пакет од 2 Отстранлив QCB-СУМ Тивка Јака Потоне Одбивни поздравниот guard ѓубре тапа. 2 пакети на ефективни избор, па вие не треба да купат нив постојано.Совршена комбинација на користење и слободно. 【КВАЛИТЕТ ПО-ПРОДАЖБАТА на】:Брз и висок квалитет на услугата 24 часа на ден, ние сме посветени на високо-квалитетни услуги на клиентите.Можете да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со Ѓубре Располагање QCB-СУМ Тивка Јака Потоне Одбивни. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】: Ѓубре Располагање Замена рамки за Еволуцијата процесор со Користење на високо-квалитетни гума Намалува одлагач бучава Има добра масло отпорност Висока отпорност на триење Добра отпорност на топлина 【КОМПАТИБИЛЕН СЕРИЈА】 : Ѓубре Располагање QCB-СУМ Потоне Одбивни и Компатибилен со In Sink Erator Еволуција Серија, а Не за употреба со Јазовец disposers. Пред купување, ве молиме потврдете дека вашиот модел е погоден за Ѓубре Располагање QCB-СУМ Тивка Јака Потоне Одбивни. - Не, за употреба со Јазовец disposers. - Ако не сте сигурни, може да се јавите по-продажба на услуги на клиентите за да се реши 【КВАЛИТЕТ AFTERSALES】: Со брз одговор и висок квалитет на услуга на клиентите, ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со практични Ѓубре Располагање Потоне Одбивни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 【ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ】: Со цел да се спречи случајно ingestion, ве молиме да се стави производот правилно и чувајте ги децата подалеку од тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди