.

.

New
Хана Николе Плус Големина Работи Јакни за Жените Комплетна Поштенски со Палецот Дупки

Хана Николе Плус Големина Работи Јакни за Жените Комплетна Поштенски со Палецот Дупки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер,Spandex.Патент затворање. ❤Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex; Супер Меки, лесни, пот-wicking и дише материјал, да ви се исуши и удобен и нуди и слободно движење без ограничувања. ❤Карактеристики : Full Zip Пред се, Висок Вратот и Јаката, Долг Ракав со палецот дупки, Две Странични Патент Џебови, Стилски слабеење одговара, Еластичен Јога Работи Јакна. ❤Исклучителен Дизајн : Stand-up јака обезбедува екстра покриеност и заштита; Zip гаража нема да chafe брадата; Thumbholes обезбеди природен одговара за раце; Патент рака џеб е погодно за клучеви, телефони и други лични предмети да ги чувате безбедни кога се прави спортот. ❤Повод : Можете да го носат, како на надворешниот слој за Пролет/Есен, Средината-слој за Зима; Совршен activewear за јога, вежби, теретана, фитнес, спорт, пешачење, или неформални секојдневни јакна. ❤НАПОМЕНА : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата (Не големината на табелата) за мерки и препораки ако сте прв пат купувачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди