.

.

New
Печ Магија 12-Инчен од 23-Инчен Пустината Пелена Сложувач

Печ Магија 12-Инчен од 23-Инчен Пустината Пелена Сложувач

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Памук.Увезени.Пелена Сложувач.Бебе Производи од Печ Магија.Машина перат.Линија или Стан сува само.Без хлор Нема Кајгана Многу Нежен Циклус.Направени од homespun проверки и plaids.Пелена Сложувач 12-инчен од 23-инчен. 100-Процентно Памук, рачно изработени, Рака quilted.За појавување на Додатоци на располагање.Презентирање на ретки рачно производство на јоргани и додатоци.Не Се Печатат.Appliqued со над 25 до 45 ткаенини за секој ватенка.Супериорен памук и предиво обоена ткаенини се користи.На уникатен вредност како домаќинство објект, а изборот, подарок, негува и сакан од сите за нејзино елаборирање на примена на бои и дизајни и детални appliques со мали ткаенина делови, ги надминува сите конкуренција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди