.

.

New
Плетење Машина, 48 Игли Ткаење Loom Одбор Ротирачки Игла Машина цилиндар волна loom сет,рачно изработени волнени машина за плетење

Плетење Машина, 48 Игли Ткаење Loom Одбор Ротирачки Игла Машина цилиндар волна loom сет,рачно изработени волнени машина

DEN 2014.80

Тековен
Во продавницата

Материјал : пластика.Плетење машина е лесно да се користи за да се создаде рамно или круг игла во секунди со рачна чудак операција.Вие само нишка на предиво во вретено и потоа се претвори во чудак да се ткаат марами, ракавици, чорапи!.На сплетам loom е погодна алатка за правење шалови, капи, чорапи, shawls, ракавици и многу повеќе.Полесно и побрзо отколку само користење на игли со себе.Тип : 48 Игли.Големина : Како на сликата покажува.Точка Име : Плетење Machine Type : 48 Needles Material : plastic Size : Како на сликата shown Condition : 100% Сосема New Package Листа : 1* Капчиња,2* Рака игла,1* Жица решетката,4* Волна нишка (2 големи и 2 мали),1* Настава,1* Шрафцигер,1* Додатоци пакет (4 вшмукување чаши, 4 навртки, 1 не се лизга подлога) Без box Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. На оваа машина не може да се користи повеќе од 3 мм дијаметар предиво да се избегне оштетување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди