.

.

New
БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Шампон и Балсам Сет Б.

БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Шампон и Балсам Сет Б.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Сет се состои од : БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Шампон 250 ml x 2. БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine клима уред 250 ml x 2. БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Шампон : Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine средството за смекнување на косата : Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Шампон : Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.Избричат коса во скалпот со топла вода за да го отворите фоликулите на косата и косата снегулки да се исчистат и да се напојуваат со Бања&Блум е Чиста Сензација Колекција.Умерено врз дланка и масажа како скалпот.За да помогне да се стимулира протокот на крв Помага да се релаксираат мозокот е јасно.Исплакнете со чиста вода, По што.На крајот од миењето главата со ладна вода.Со цел да се затвори губење на скали, му Помага на коса да биде сјајна и да ја задржат влагата подобро.БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine средството за смекнување на косата : Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.По миење на косата со шампон, се применуваат клима уред прилично посебно на краевите на косата, како тоа ќе биде најмногу сува дел.Масажа на производот во коса за 2-3 минути.Потоа исплакнете со чиста вода.На крајот од миењето главата со ладна вода.Со цел да се затвори губење на скали, му Помага на коса да биде сјајна и да ја задржат влагата подобро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди