.

.

New
BEAMNOVA Ѓубре Може да Отворен и Затворен Ѓубре Куќиште со Капакот Отворен Врвот Внатре Кабинет Нерѓосувачки Челик Индустриски Отпад Сад, Црна

BEAMNOVA Ѓубре Може да Отворен и Затворен Ѓубре Куќиште со Капакот Отворен Врвот Внатре Кабинет Нерѓосувачки Челик Индустриски

DEN 5687.76

Тековен
Во продавницата

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН - екстра-голем капацитет.Екстра-големи отворање на капакот прави стружење исклучување храна, коцки или фрлање далеку крупни работи повеќе погодно.ИЗДРЖЛИВИ - Направен од дебела, тешки-мерач нерѓосувачки челик, дент-отпорни и здрав.ЛЕСНА, БРЗА ПРОМЕНА на ЛАГЕР - Капак може да се подигна надвор лесно за брз торба промени.МИНИМАЛИЗАМ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Класичен куршум дизајн.Површина е мазна и рефлексивни по позлата.Погодна за секој стил на внатрешна декорација.ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ - Идеален ѓубре може внатрешна или надворешна употреба, како што се хотел лобисти, ресторани, банкет roomspatios, на состанокот простори, кафулиња, рекреативни и пикник области, корпоративни и универзитетски кампуси, boardwalks, туристички атракции и други високи сообраќај отворен и затворен локации.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди