.

.

New
Micro SD Читач на картички USB-A,Магнетни Капа Триаголник Дизајн Micro USB на Камерата Читач за Мемориска Картичка,Патека Камера Микро SD Картичка USB Адаптерот C for PC/Лаптоп/OTG А

Micro SD Читач на картички USB-A,Магнетни Капа Триаголник Дизајн Micro USB на Камерата Читач за Мемориска Картичка,Патека

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

0 Читач за Мемориска Картичка за пренос на податоци, управување со сите ваши податоци од/до/за уреди и преку повеќе платформи (Копија, уреди, премести, бришење, преименување, споделување и така натаму).Компатибилен Систем : Windows 10, 8.Имено, еден мал вшмукување капа е црвена боја и во други делови се сини. Картичка : . [Магнетни Капи] Изграден во магнети во двете капа и читач на картички тело, лесно да се преземе за вклучување/исклучување на ззп, брзо цицање автоматски кога се приближуваше.за i Pad Про 11 ( 1/2/3-та генерација ).Имајте на ум : тоа може да прочитате една картичка во исто време. [Универзална компатибилност] Компатибилен со Mac Book Pro, Mac Book Air, i Pad Про, Површината, Книга 2, Samsung Галакси S21 / S21 Ултра / S20, Dell XPS 15 / XPS 13, Галаксија на Книгата, и многу други USB-C Уреди.за i Mac (Ретината 4 K, 21.5-инчен, 2019), за i Mac (Ретината 5 K, 27-инчен, 2019 - 2020),. (Картичката адаптерот НЕ е компатибилен со i Phone или i Pad или Поттикне или Пожар Таблета).Andriod телефони и таблети треба OTG функција, ве молиме за престој OTG On-the-Go функција от на вашиот Андроид пред приклучување во.[3 во Една] SZHAIYIJIN Триаголник Читач на картички поставите USB 2.1, 8, 7, Vista и XP, MAC OS, Рампа оперативен СИСТЕМ, Android, Linux.Детали За Производот : . [Шарени Дизајн] за Разлика од другите еден-боја картичка читатели, имаме смислено дизајниран шарени триаголник картичка читателот. [Управувате со вашите Датотеки] USB 2.за Google Пиксели 5 / 4 / 4А -.1, 8, 7, Vista и XP, MAC OS, Рампа оперативен СИСТЕМ, Android, Linux.за USB порт Компјутер/PC/Лаптоп.9 ( 3/4/5 генерација ).НЕ се компатибилни со i Phone или i Pad (Light-ning порта).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди