.

.

New
KISBINI Унисекс Девојки Долг Ракав Памук Маица Врвот Tees

KISBINI Унисекс Девојки Долг Ракав Памук Маица Врвот Tees

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дише и мека рака се чувствуваат памучни Блузи.Децата солидна боја долги ракави т-маица.Активни лесни џерси.Екипажот вратот и удобен високо водат tee.Одлично за undershirts и секојдневно носат во пролет и есен и зима.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди