.

.

New
Љубов Страна се Насликани Вистински чешка Кристал Нокти Датотека - Сет на Три

Љубов Страна се Насликани Вистински чешка Кристал Нокти Датотека - Сет на Три

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Автентични Нокти Датотеки направени во чешката Република - Никогаш не се истроши.Рачно насликани од страна на уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Датотеката површината е не-porous - Лесно да се чистат со сапун и вода.Поднесување површината прави да се мазни ноктите и го намалува пилинг & разделување - не е финтата или солза ноктите.Не води кои се користат во производство (за разлика од оние произведени во Кина).Елегантен Нокти Датотеки се 100% вистински чешка Стакло од најдобрите квалитет.Тие имаат двојно-еднострани гравирани поднесување површина која е загарантирана да никогаш не се истроши.Нашите нокти датотеки се калено и најтврдокорните за издржливост и се 100% доведе слободни.Сите рака-сликарство е направено од страна на локалните уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Нашиот дизајни се рака-насликани од страна на локалните уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Нокти датотеки може да се купат по големина или како група.Мали - 3.5", Среден - 5.5", Голем - 7.5".Сет вклучува еден од секоја големина, истиот дизајн.Сите нокти датотеки доаѓаат со заштитна бела обвивка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди